Контингент студентів-контрактників!

До уваги керівників та бухгалтерів структурних підрозділів!
Планово-фінансовий відділ просить,терміново, до 22 вересня надати контингент студентів-контрактників за наведеною формою.
Інформацію надати до ПФВ (кімн.229)

Директорам інститутів/деканам факультетів!

Для здійснення розрахунку нормативної чисельності науково-педагогічних працівників Університету на 2017 / 2018 навчальний рік відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17 серпня 2002 року № 1134 Департамент економіки та фінансів просить надати інформацію щодо фактичної чисельності студентів станом на 18 вересня 2017 року, які навчаються за державним замовленням та на контрактній основі на денній та заочній формах навчання з розподілом за спеціальностями та спеціалізаціями згідно наведеної форми!

Заявка – пропозиція про розміщення на депозитному рахунку в установах
банків державного сектору тимчасово вільних бюджетних коштів Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України № 657 від 26 серпня 2015 року. КПІ ім. Ігоря Сікорського пропонує розмістити на депозитному рахунку в банках державного сектору кошти, отримані за надання платних послуг.

Щодо відшкодування коштів студентами, які повторно зараховані на навчання до КПІ ім.Ігоря Сікорського!

Терміново! До уваги керівників факультетів/інститутів!

На виконання постанови Кабінету Міністрів України " Про затвердження Порядку відшкодування коштів державного або місцевого бюджету, витрачених на оплату послуг з підготовки фахівців" від 26 серпня 2015 року № 658 (зі змінами) та наказу ректора КПІ ім.ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО від 27.06.2017 року № 1-219 відповідальним особам терміново надати до Планово-фінансового відділу службові з вихідними даними студентів, які повторно здобувають вищу освіту в КПІ ім.Ігоря Сікорського для здійснення розрахунку сум відшкодування!

Вартість навчання для студентів, які поновлені або переведені з 01.01.16р по 30.06.16р.

РОЗПОРЯДЖЕННЯ від 04.08.17р. № 5-119

Збільшити вартість навчання на індекс інфляції за 2016 рік (12,4%) для українських студентів, переведених або поновлених на навчання з 01.01.2016р. по 30.06.2016р. відповідно до укладених контрактів.
Деканам факультетів/директорам інститутів укласти додаткові угоди до договорів про надання освітніх послуг в термін до 31.08.2017.

Договір про надання освітніх послуг та примірна додаткова угода!Оновлено

Наказом ректора від 04.08.2017р № 4/105 затверджено нову форму договору про надання освітніх послуг для осіб, які навчаються за рахунок коштів фізичних (юридичних) осіб та примірну форму додаткової угоди до договору про надання освітніх послуг .

Про створення комісії про знищення печаток та штампів!

У зв"язку з необхідністю знищення печаток та штампів університету та підрозділів зі старою назвою наказом ректора від 23.12.2016 р. № 4-330 створено комісію.
Наказ та форма акта на знищення у прикріпленому файлі!

Звіт про використання доходів (прибутків) неприбутковою організацією!

20.06.2017 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 28.04.2017 №469, зареєстрований у Міністерстві юстиції України 22.05.2017 за №653/30521 (далі – Наказ №469), яким у новій редакції викладено форму звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організацій (далі – Звіт).
У зв’язку з цим Державною фіскальною службою України (далі – ДФС) надані роз’яснення щодо звітування неприбуткових підприємств, установ та організацій (далі – неприбуткові організації) ( Роз"яснення у прикріпленому файлі)

Вартість навчання на 2017/2018 навчальний рік!

Відповідно на розпорядження ректора від 27.06.2017р. № 5-100а встановити з 01 вересня 2017 року розмір вартості навчання українських студентів відповідно до додатків.
З 01 вересня 2017 року новий розмір вартості навчання встановлюється також для осіб, які зараховані (переведені або поновлення) на навчання у 2016 році.

Сторінки