Увага! Терміново! Очікувані надходження за листопад - грудень!

Терміново подати інформацію за очікувані надходження у листопаді-грудні 2017 року.

Інформацію надіслати на електронну адресу m.bronitska@kpi.ua або в пареровому вигляді в кімн. 229 (Планово-фінансовий відділ) до 24.11.2017 року.

Інформацію надати в довільній формі загальною сумою.

Підвищення облікової ставки до 13,5%!

Правління Національного банку України прийняло рішення підвищити облікову ставку до 13.5% річних з 27 жовтня 2017 року.
Більш жорстка монетарна політика сприятиме зниженню споживчої інфляції та наближенню до цілі у 2018 році.

Розрахунок надбавок директорам/деканам інститутів/факультетів!

Згідно рішення Бюджетної комісії Університету від 18 жовтня 2017 року втановлено максимальні розміри надбавок за високі досягнення у праці директорам інститутів та деканам факультетів на новий навчальний рік.
Надбавки встановлюються за рахунок спецкоштів відповідних підрозділів.

За конкретними сумами надбавок звертатись до Планово-фінансового відділу.
Надбавки встановлюються на період з 01.09.2017 року по 31.08.2018 року. Підстава: Рішення Бюджетної комісії від 18.10.2017 року.

Заявка – пропозиція про розміщення на депозитному рахунку в установах
банків державного сектору тимчасово вільних бюджетних коштів Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України № 657 від 26 серпня 2015 року. КПІ ім. Ігоря Сікорського пропонує розмістити на депозитному рахунку в банках державного сектору кошти, отримані за надання платних послуг.

Сторінки