До уваги працівників та студентів. Інформація ПАО "Альфа-банк"

У зв'язку з випадками шахрайських операцій, що почастішали, по картах, повідомляємо працівників та студентів про цей вид шахрайства щоб уникнути неприємних ситуацій і списання засобів з карт.

Детальна інформація у прикріпленому файлі!

До уваги працівників та студентів. Інформація ПАТ «Креді Агріколь Банк»

Шановні Працівники та Студенти.
Інформуємо Вас про те, що починаючи з 14.03.18р. щосереди в установі НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ "КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ ІМЕНІ ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО" з 14.00 до 17.00 в рамках проекту «BANK AT WORK» будуть присутні співробітники Банку, в яких можна буде отримати консультацію та оформити банківський продукт та послугу без додаткового звернення у відділення Банку.
Працівники Банку будуть очікувати всіх бажаючих в 110 аудиторії, за адресою: м. Київ, проспект Перемоги, буд. 37 корпус №1

Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України № 657 від 26 серпня 2015 року. КПІ ім. Ігоря Сікорського пропонує розмістити на депозитному рахунку в банках державного сектору кошти, отримані за надання платних послуг.

Сторінки