Відшкодування коштів при повторному навчанні за рахунок Державного бюджету !

Інформація, яка застосовується в процесі розрахунку коштів, що підлягають відшкодуванню при повторному навчанні за рахунок Державного бюджету! Відповідно до Постанови КМУ від 26.08.2015р. № 658!
Для студентів, які будуть повторно здобувати вищу освіту у КПІ ім.Ігоря Сікорського за рахунок Державного бюджету з 01.09.2018 року!
* УВАГА! Це не є сумою відшкодування !

РЕКВІЗИТИ для відшкодування коштів, витрачених на оплату послуг з підготовки фахівців!

При повторному навчанні за державним замовленням!

У зв"язку зі зміною рахунків державного бюджету для платників, зареєстрованих в ДПІ у Солом"янському районі змінити реквізити у квітанціях на відшкодування коштів за навчання.

РЕКВІЗИТИ для відшкодування коштів, витрачених на оплату послуг з підготовки фахівців з 02 липня 2018 року!

Зміни до кошторису. Бланк довідки- 2018 рік!

У прикріпленому файлі Бланк довідки про зміни до кошторису на 2018 рік та бланк зведення показників спеціального фонду кошторису на 2018 рік.
Інші документи щодо обгрунтування змін до затвердженого кошторису залишилися без змін.

До уваги бухгалтерів !

Роз"яснення щодо застосування нових рахунків з 02 липня 2018 року!
УВАГА!
Доходні рахунки КПІ ім.Ігоря Сікорського не змінились!
З 2 липня 2018 року почали діяти нові бюджетні рахунки для сплати податків до Державного бюджету.

Рахунки для перерахування ЄСВ не змінились!

Впровадження програми для ведення бухгалтерського обліку «UA-Бюджет».

Бухгалтерам структурних підрозділів КПІ ім. Ігоря Сікорського

До 15 липня 2018 року сформувати таблиці з даними по студентам - контрактникам станом на 01 січня 2018 року для загрузки даних в бухгалтерську програму «UA-Бюджет».

Зразок з таблицею надається.

Щодо подачі форми № 7Д за травень 2018 року!

Бухгалтерам структурних підрозділів КПІ ім. Ігоря Сікорського
Звіт про заборгованість за бюджетними коштами (форма № 7Д) станом на 01 червня 2018 року подати в кімнату 108 (1 корпус) на паперовому та електронному носіях до 06 червня 2018 року.

Впровадження програми для ведення бухгалтерського обліку «UA-Бюджет».

Бухгалтерам структурних підрозділів КПІ ім. Ігоря Сікорського

До 22 червня 2018 року сформувати таблиці з даними по ОЗ та ІНМА; ТМЦ станом на 01 січня 2018 року для загрузки даних в бухгалтерську програму «UA-Бюджет».
Файли необхідно формувати окремо по джерелам фінансування та окремо по матеріально – відповідальним особам!!!!!!!!!!
Зразки з таблицями надаються.

Сторінки