Новини

Порядок складання бюджетної звітності розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів

Мінфін наказом від 07.02.2017 року №44 вніс зміни до наказу Міністерства фінансів України від 24 січня 2012 року № 44 «Про затвердження Порядку складання фінансової, бюджетної та іншої звітності розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів»

Кореспонденція субрахунків при розрахунках між внутрішніми підрозділами Університету!

В допомогу бухгалтерам!
Кореспонденція субрахунків бухгалтерського обліку для відображення операцій по розрахункам між Видавництвом "Політехніка" та підрозділами Університету!

До уваги бухгалтерів ! Рахунки доходів та витрат!

З метою забезпечення належного ведення бухгалтерського обліку в університеті використовуючи новий План рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі, затверджений наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2013р. №1203, враховуючи побажання бухгалтерів, що очолюють філії ДЕФ, пропонуємо ввести наступні субрахунки ( прикріплено файл)

Облік основних засобів - 2017 рік!

Почнемо знайомство з питань обліку операцій з основними засобами. Особливу увагу акцентуємо на основних відмінностях нового порядку обліку операцій з такими об'єктами у порівнянні з тими правилами бухгалтерського обліку, якими бюджетні установи керувалися до 2017 року.

Сторінки