Впровадження програми для ведення бухгалтерського обліку «UA-Бюджет».

Бухгалтерам структурних підрозділів КПІ ім. Ігоря Сікорського

До 22 червня 2018 року сформувати таблиці з даними по ОЗ та ІНМА; ТМЦ станом на 01 січня 2018 року для загрузки даних в бухгалтерську програму «UA-Бюджет».
Файли необхідно формувати окремо по джерелам фінансування та окремо по матеріально – відповідальним особам!!!!!!!!!!
Зразки з таблицями надаються.

Шановні бухгалтери структурних підрозділів!

Прохання переглянути інформацію на сайті ДЕФ, щодо контактів філій ЦБ ДЕФ у Ваших структурних підрозділах.

Інформація повинна містити:
1. Адресу підрозділу та бухгалтерії ( корпус, поверх, кімната);
2.Прізвище, ім"я та по-батькові бухгалтера;
3.Телефон/факс бухгалтерії ;
4.E-mail бухгалтерії або підрозділу;
5. Іншу інформацію, що стосується роботи бухгалтерії Вашого підрозділу.

Інформацію надіслати в електронному вигляді на e-mail: m.bronitska@kpi.ua

Щодо подачі форми № 7Д за травень 2018 року!

Бухгалтерам структурних підрозділів КПІ ім. Ігоря Сікорського
Звіт про заборгованість за бюджетними коштами (форма № 7Д) станом на 01 червня 2018 року подати в кімнату 108 (1 корпус) на паперовому та електронному носіях до 06 червня 2018 року.

Вартість документів про вищу освіту. 2018 рік!

Вартість виготовлення документів про вищу освіту становить:
1. Диплом про вищу освіту-12 грн. 84 коп ( в т.ч. ПДВ-2 грн. 14 коп);
2. Додаток до диплому про вищу освіту-21 грн. 00 коп (в т.ч. ПДВ-3 грн. 50 коп)
Вартість виготовлення папок для документів про вищу освіту становить-11 грн. 88 коп ( в т.ч. ПДВ-1 грн. 98 коп).

До уваги працівників та студентів. Інформація ПАО "Альфа-банк"

У зв'язку з випадками шахрайських операцій, що почастішали, по картах, повідомляємо працівників та студентів про цей вид шахрайства щоб уникнути неприємних ситуацій і списання засобів з карт.

Детальна інформація у прикріпленому файлі!

До уваги працівників та студентів. Інформація ПАТ «Креді Агріколь Банк»

Шановні Працівники та Студенти.
Інформуємо Вас про те, що починаючи з 14.03.18р. щосереди в установі НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ "КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ ІМЕНІ ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО" з 14.00 до 17.00 в рамках проекту «BANK AT WORK» будуть присутні співробітники Банку, в яких можна буде отримати консультацію та оформити банківський продукт та послугу без додаткового звернення у відділення Банку.
Працівники Банку будуть очікувати всіх бажаючих в 110 аудиторії, за адресою: м. Київ, проспект Перемоги, буд. 37 корпус №1

Сторінки