Консультації

Звітність 1 ДФ. Роз"яснення

за матеріалами Категорія 103.25 "ЗІР"
Питання, які розглядаються в консультації:
1. Як відобразити в податковому розрахунку за ф. 1ДФ кількість зовнішніх сумісників?

2. Чи потрібно відображати в графі ”Працювало за цивільно-правовими договорами” податкового розрахунку за ф. 1-ДФ кількість ФОП, на користь яких виплачувались доходи з 01.04.2015 р.?

Відображення у формі 1-ДФ доходів нарахованих самозайнятим особам !

При нарахуванні (виплатів) доходів ФОП не залежно від системи оподаткування та самозайнятим особам податкові агенти зобов’язані відобразити такі доходи у формі 1-ДФ за той звітний квартал, у якому вони були нараховані, навіть якщо виплат у цьому кварталі не було (пп.»б» п.176.2 ПКУ). При цьому податковий агент не повинен утримувати з таких доходів ПДФО, якщо само зайнята особа подасть такому податковому агенту документ, що підтверджує її статус само зайнятої особи:

Вартість студентського квитка!

Шановні бухгалтери структурних підрозділів,звертаємо Вашу увагу, що згідно договору № 333 від 22.06.16 року вартість студентського квитка з ПДВ становить 69.90грн.

Студенти першого та п’ятого курсу контрактної форми навчання сплачують за студентський квиток 69,90грн. в бухгалтерію факультету.

Студенти які втратили студентський квиток, або поновлюють навчання, надають копію заяви підписану керівником факультету/інституту. - в кімнату 210/2 корпус 1 (тел. 204-81-87). та сплачують 69,90 в касу 1 корпусу.

Щодо оплати залікових книжок та студентських квитків!

Згідно постанови КМУ від 27.08.2010р. № 796 забезпечення оформлення студентських квитків, залікових книжок осіб, які навчаються відповідно до договорів, укладених з фізичними та юридичними особами;їх дублікатів для всіх категорій осіб, що навчаються у відповідному навчальному закладів є платною послугою.

Реалізація таких послуг не звільняється від оподаткування ПДВ.

Нарахування сум ПДВ здійснюється згідно ст.187.1 ПКУ по правилу першої події:

До уваги керівників та бухгалтерів структурних підрозділів!

Для проведення розрахунку чисельності ставок науково-педагогічного персоналу Планово-фінансовий відділ просить до 12.09.2016 р.

надати інформацію щодо контингенту студентів, які навчаються за державним замовленням, станом на 09.09.2016 р. за наведеною формою.

Інформацію надавати у кімн.130 (гречана А.Л.)

Договір на надання освітніх послуг! Нова редакція!

Наказом по Університету від 18.08.2016р. № 4-211 затверджено нову форму договору про надання платних освітніх послуг (контрактна форма навчання).
Зміни внесені до п.10.1.

Бланки заяв щодо здійснення розрахунку повернення коштів за навчання за рахунок коштів ДБ

Відшкодування коштів державного бюджету , витрачених на оплату послуг з підготовки фіхавців здійснюється відповідно до Постанови КМУ від 26.08.2015р. № 658 та наказу НТУУ "КПІ" від 28.09.2015р. № 1-225-а

Типове положення про філію Центральної бухгалтерії ДЕФ!!! Зі змінами!!!

До уваги бухгалтерів структурних підрозділів!
Про підготовку та подання на затвердження до ДЕФ Положення про філію центральної бухгалтерії ДЕФ.

Сторінки