Звітність 1 ДФ. Роз"яснення

за матеріалами Категорія 103.25 "ЗІР"
Питання, які розглядаються в консультації:
1. Як відобразити в податковому розрахунку за ф. 1ДФ кількість зовнішніх сумісників?

2. Чи потрібно відображати в графі ”Працювало за цивільно-правовими договорами” податкового розрахунку за ф. 1-ДФ кількість ФОП, на користь яких виплачувались доходи з 01.04.2015 р.?

Відображення у формі 1-ДФ доходів нарахованих самозайнятим особам !

При нарахуванні (виплатів) доходів ФОП не залежно від системи оподаткування та самозайнятим особам податкові агенти зобов’язані відобразити такі доходи у формі 1-ДФ за той звітний квартал, у якому вони були нараховані, навіть якщо виплат у цьому кварталі не було (пп.»б» п.176.2 ПКУ). При цьому податковий агент не повинен утримувати з таких доходів ПДФО, якщо само зайнята особа подасть такому податковому агенту документ, що підтверджує її статус само зайнятої особи:

Щодо оплати залікових книжок та студентських квитків!

Згідно постанови КМУ від 27.08.2010р. № 796 забезпечення оформлення студентських квитків, залікових книжок осіб, які навчаються відповідно до договорів, укладених з фізичними та юридичними особами;їх дублікатів для всіх категорій осіб, що навчаються у відповідному навчальному закладів є платною послугою.

Реалізація таких послуг не звільняється від оподаткування ПДВ.

Нарахування сум ПДВ здійснюється згідно ст.187.1 ПКУ по правилу першої події:

Зміни до методичних рекомендацій з бухгалтерського обліку!

Міністерство фінансів України Наказом від 28.07.2016 р. № 709 внесло зміни до деяких методичних рекомендацій з бухгалтерського обліку для суб'єктів державного сектору

План рахунків бюджетних установ!

МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ, НАКАЗ від 26.06.2013 № 611 "Про затвердження Плану рахунків бухгалтерського обліку бюджетних установ"

1.ПЛАН рахунків бухгалтерського обліку бюджетних установ
2.ТИПОВА КОРЕСПОНДЕНЦІЯ субрахунків бухгалтерського обліку для відображення операцій з активами, капіталом та зобов'язаннями бюджетних установ (додаток 2)
Повний текст наказу за посиланням:
http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/z1214-13

Методичні рекомендації щодо переліку підтвердних документів для реєстрації бюджетних зобов'язань та проведення платежів !

Наказ|Методичні рекомендації, Державна казначейська служба України, від 29.04.2013, № 68 "Про затвердження Методичних рекомендацій щодо переліку підтвердних документів для реєстрації бюджетних зобов'язань та проведення платежів"

ДФС роз’яснює: щодо операцій з макулатурою

З метою надання методичної допомоги органам ДФС Державна фіскальна служба України надає рекомендації щодо бухгалтерського обліку (оприбуткування та реалізації) макулатури.
Окремі службові документи, які установа створює у процесі своєї діяльності, після закінчення строків їх зберігання підлягають знищенню відповідно до Правил організації діловодства та архівного зберігання документів у державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях, затверджених наказом Мін'юсту від 18.06.2015 №1000/5.

Сторінки