З днем бухгалтера!!!

Шановні колеги!
Щиро вітаємо з професійним святом- Днем бухгалтера!
Бажаємо успіхів в трудовій діяльності, злагодженої і дружної роботи в колективі, нових звершень, успішного втілення планів у життя, душевної гармонії і здоров’я.
Бухгалтер — це професія, яка вимагає уважності, відповідальності і посидючості, тому хочеться побажати вам терпіння, працьовитості, легкості в роботі, побільше щасливих, спокійних моментів та яскравих вихідних!

Дякуємо Вам за плідну та відповідальну працю.

З повагою, колектив Департаменту економіки та фінансів!

Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України № 657 від 26 серпня 2015 року. КПІ ім. Ігоря Сікорського пропонує розмістити на депозитному рахунку в банках державного сектору кошти, отримані за надання платних послуг.

1) Реквізити КПІ ім. Ігоря Сікорського
ЄДРПОУ 02070921
Адреса: 03056 м. Київ, пр. Перемоги, 37
Електронна адреса : Subbotina@kpi.ua

2) Обсяг власних надходжень, які університет планує розмістити
100 000 000,00 грн.

3) Термін розміщення до 20.12.2021 року.

З Новим роком та Різдвом Христовим!

Шановні колеги!

Департамент економіки та фінансів , вітає Вас з наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим!

Бажаємо міцного здоров’я, щастя, натхнення в роботі та успіхів у всіх добрих починаннях, та надії на краще майбутнє.
Нехай у новому році все починається по-новому: щоб були нові успіхи в діяльності, нові високі результати в роботі, нові сподівання і нові перемоги, нові яскраві емоції та нові щасливі події.

Всім добра і блага!

Заявка – пропозиція про розміщення на депозитному рахунку в установах банків державного сектору тимчасово вільних бюджетних коштів

Про організаційні заходи для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19

ДО УВАГИ працівників структурних підрозділів!
З метою запобігання поширенню коронавірусу та на виконання наказу від 17.03.2020р №7/60,прийом відвідувачів Департаментом економіки та фінансів обмежений.
Прохання всі питання вирішувати в телефонному режимі або шляхом надсилання повідомлень на електронну адресу відповідних структурних підрозділів ДЕФ.

Всі номери телефонів та електронні адреси вказані в розділі "Структура ДЕФ"

Дякуємо за розуміння!

бюджетних коштів Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

Нові реквізити для перерахування податків з 1 січня 2020 року

Бухгалтерам підрозділів КПІ імені Сікорського!
Звертаємо вашу увагу на зміни реквізитів для перерахування податків з 1 січня 2020 року
Реквізити для перехування податків по заробітній платі та стипендії
Військовий збір
Рахунок: UA878999980313050063099026010
ЄДРПОУ: 38050812
Назва одержувача: УК у Солом.р-ні/Солом”ян.р-н/11011000
Податок на доходи фізичних осіб
Рахунок: UA558999980333119340099026010
ЄДРПОУ: 38050812
Назва одержувача: УК у Солом.р-ні/Солом”ян.р-н/11010100
Єдиний соціальний внесок

Назва програми 2201040

Керівнику бухгалтерії філії ДЕФ

При оформлені документів за напрямами наукової діяльності, прошу звернути Вашу увагу, що відповідно до Закону України №294-IX від 14.11.19р.“Про Державний бюджет України на 2020 рік” бюджетні асигнування на 2020 рік передбачені за КПКВК 2201040 “ Наукова та науково-технічна діяльність закладів вищої освіти та наукових установ”.

Головний економіст-керівник служби Фінчук Т.К.

Сторінки