Щодо відшкодування коштів студентами, які повторно зараховані на навчання до КПІ ім.Ігоря Сікорського!

Терміново! До уваги керівників факультетів/інститутів!

На виконання постанови Кабінету Міністрів України " Про затвердження Порядку відшкодування коштів державного або місцевого бюджету, витрачених на оплату послуг з підготовки фахівців" від 26 серпня 2015 року № 658 (зі змінами) та наказу ректора КПІ ім.ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО від 27.06.2017 року № 1-219 відповідальним особам терміново надати до Планово-фінансового відділу службові з вихідними даними студентів, які повторно здобувають вищу освіту в КПІ ім.Ігоря Сікорського для здійснення розрахунку сум відшкодування!

Звертаємо увагу, що відповідно до Постанови від 26.08.2015р. № 658 (зі змінами), розрахунок сум відшкодування здійснює вищий навчальний заклад, до якого особу зараховано для повторного здобуття вищої освіти за державним або регіональним замовленням!

Довідка про фактичну вартість навчання не видається!