Щодо звіту 7д за квітень 2021 року!

УВАГА!!!
Бухгалтерам структурних підрозділів КПІ ім. Ігоря Сікорського
Звіт про заборгованість за бюджетними коштами (форма № 7Д «Місячні форми») станом на 01 травня 2021 року подати на паперовому та електронному носіях до 07 травня 2021 року (звіти залишати в горизонтальному лотку «для звітів» біля к. 106).

Щодо подання інформації

До уваги бухгалтерів структурних підрозділів!!!

Просимо надати дані про виконання договорів за 1 квартал (січень – березень) 2021 року, для оприлюднення на веб - порталі «Є-Дата», в кімнату 108 першого корпусу (залишати в лотку "для звітів").

Щодо подачі фінансово-бюджетного звіту за І квартал 2021 року

До уваги бухгалтерів структурних підрозділів КПІ ім. Ігоря Сікорського!
Відповідно до наказу Міністерства фінансів України №712 від 22.08.2017р. «Про внесення змін до Порядку складання бюджетної звітності розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів, звітності фондами загальнообов’язкового державного соціального і пенсійного страхування» внесено зміни до форм бюджетної звітності (№2д, №4-1д, №4-2д).

Щодо звіту 7д за лютий 2021 року!

УВАГА!!!
Бухгалтерам структурних підрозділів КПІ ім. Ігоря Сікорського
Звіт про заборгованість за бюджетними коштами (форма № 7Д «Місячні форми») станом на 01 березня 2021 року подати на паперовому та електронному носіях до 05 березня 2021 року (звіти залишати в горизонтальному лотку «для звітів» біля к. 106).

Заявка – пропозиція про розміщення на депозитному рахунку в установах банків державного сектору тимчасово вільних бюджетних коштів

Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України № 657 від 26 серпня 2015 року. КПІ ім. Ігоря Сікорського пропонує розмістити на депозитному рахунку в банках державного сектору кошти, отримані за надання платних послуг.

Реквізити КПІ ім. Ігоря Сікорського
ЄДРПОУ 02070921
Адреса: 03056 м. Київ, пр. Перемоги, 37
Електронна адреса : Subbotina@kpi.ua

Обсяг власних надходжень, які університет планує розмістити - 100 000 000,00 грн.

Термін розміщення до 30.06.2021 року.

Інформація щодо контингенту студентів-контрактників у ІІ семестрі 2020/2021 н.р.

До уваги бухгалтерів структурних підрозділів!
Планово-фінансовий відділ просить надати інформацію щодо кількості студентів-контрактників та обсягу надходжень від надання освітніх послуг у ІІ семестрі 2020/2021 року навчання станом на 01 лютого 2021 року за формою, що додається.
Інформацію надати до 18 лютого 2021 року у вигляді підписаних паперових екземплярів або сканованих копій та електронний варіант в Еxсel-форматі на електронну адресу:

Інформація щодо отримання заробітної плати/стипендії на карту monobank!

УВАГА!
Працівникам та здобувачам вищої освіти, які бажають отримувати доходи на карту monobank, потрібно виконати наступні дії:

Відкрити в мобільному додатку монобанку картку для виплат (біла карта)!

До бухгалтерії КПІ ім. Ігоря Сікорського подати заяву (бланк заяви додається), в якій вказати наступні реквізити:

Бланки кошторису та розрахунків на 2021 рік!

До уваги керівників філій ЦБ ДЕФ!
Наказом Міністерства фінансів України від 13.11.2020 року № 707 " Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 28 січня 2002 року № 57" внесені зміни до форм кошторису , зведеного кошторису та зведення показників спеціального фонду кошторису.

Бланки кошторису, довідки про зміни, зведення показників та розрахунки до них наведені в прикріпленому файлі.

Документи надавати до Планово-фінансового відділу (кімн.241, ГАЛЕНКО Тетяна).

Сторінки