Міжнаро́дний де́нь боротьби́ за права́ жіно́к

з Міжнародним днем боротьби за права жінок і міжнародний мир

Шановні колежанки, вітаємо щиро Вас з Міжнародним днем боротьби за права жінок і міжнародний мир !

Бажаємо, щоб кожна з вас обирала свій власний шлях, як Марія Склодовська-Кюрі; горіли та цінували життя, як Леся Українка; відкривали закулісся на проблеми як Мілена Рудницька.

Дякуюємо, за Вашу професійність та безцінний внесок у розвиток та процвітання Національного технічного університету "Київського політихнічного інституті імені Ігоря Сікорського"! Зі святом!

Підтримай науку України!

Фандрейзингова кампанія Національного фонду досліджень України спрямована на залучення позабюджетних коштів на, але не виключно, поновлення грантової підтримки проєктів з виконання наукових досліджень і розробок, реалізацію яких через збройну агресію рф не було продовжено та розпочато в 2022 році, а також на грантову підтримку проєктів за іншими напрямами у межах нових конкурсів.

Детальніше за посиланням:

Реквізити КПІ ім.Ігоря Сікорського для отримання благодійних внесків

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЛАГОДІЙНИХ ВНЕСКІВ В ВАЛЮТІ

РЕКВИЗИТИ КПІ в АТ “Укрексімбанк”

Банк отримувача:JSC UKREXIMBANK
Kyiv, Ukraine
SWIFT BIC: EXBS UA UX

Отримувач :IBAN: UA653223130000025304000000016
National Technical University of Ukraine “Igor Sikorsky Kyiv Polytechnic Institute”
Kyiv, Ukraine

Заявка – пропозиція про розміщення на депозитному рахунку!

Заявка – пропозиція про розміщення на депозитному рахунку в установах
банків державного сектору тимчасово вільних бюджетних коштів Національного технічного університету України
«Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України № 657 від 26 серпня 2015 року. КПІ ім. Ігоря Сікорського має намір розмістити на депозитному рахунку в банках державного сектору кошти, отримані за надання платних послуг.

З днем бухгалтера!!!

Шановні колеги!
Щиро вітаємо з професійним святом- Днем бухгалтера!
Бажаємо успіхів в трудовій діяльності, злагодженої і дружної роботи в колективі, нових звершень, успішного втілення планів у життя, душевної гармонії і здоров’я.
Бухгалтер — це професія, яка вимагає уважності, відповідальності і посидючості, тому хочеться побажати вам терпіння, працьовитості, легкості в роботі, побільше щасливих, спокійних моментів та яскравих вихідних!

Дякуємо Вам за плідну та відповідальну працю.

З повагою, колектив Департаменту економіки та фінансів!

Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України № 657 від 26 серпня 2015 року. КПІ ім. Ігоря Сікорського пропонує розмістити на депозитному рахунку в банках державного сектору кошти, отримані за надання платних послуг.

1) Реквізити КПІ ім. Ігоря Сікорського
ЄДРПОУ 02070921
Адреса: 03056 м. Київ, пр. Перемоги, 37
Електронна адреса : Subbotina@kpi.ua

2) Обсяг власних надходжень, які університет планує розмістити
100 000 000,00 грн.

3) Термін розміщення до 20.12.2021 року.

З Новим роком та Різдвом Христовим!

Шановні колеги!

Департамент економіки та фінансів , вітає Вас з наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим!

Бажаємо міцного здоров’я, щастя, натхнення в роботі та успіхів у всіх добрих починаннях, та надії на краще майбутнє.
Нехай у новому році все починається по-новому: щоб були нові успіхи в діяльності, нові високі результати в роботі, нові сподівання і нові перемоги, нові яскраві емоції та нові щасливі події.

Всім добра і блага!

Заявка – пропозиція про розміщення на депозитному рахунку в установах банків державного сектору тимчасово вільних бюджетних коштів

Про організаційні заходи для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19

ДО УВАГИ працівників структурних підрозділів!
З метою запобігання поширенню коронавірусу та на виконання наказу від 17.03.2020р №7/60,прийом відвідувачів Департаментом економіки та фінансів обмежений.
Прохання всі питання вирішувати в телефонному режимі або шляхом надсилання повідомлень на електронну адресу відповідних структурних підрозділів ДЕФ.

Всі номери телефонів та електронні адреси вказані в розділі "Структура ДЕФ"

Дякуємо за розуміння!