Лимит кассы на предприятии: как рассчитать и установить [статья Людмилы Гайдукевич]

Лимит кассы должно устанавливать каждое предприятие, имеющее дело с наличными. Для этого необходимо составить расчет лимита. Как это сделать, и в каких случаях его необходимо согласовывать с банком читайте в присоединенных файлах [ limit-1.pdf - limit-5.pdf]
https://uteka.ua/publication/Limit-kassy-na-predpriyatii-kak-rasschitat-...

Виплата на користь підприємця у формі 1ДФ! Лист ДФС.

ДФС нагадала, у графі 3а «Сума нарахованого доходу» розрахунку за формою № 1ДФ відображають дохід, нарахований за звітний квартал фізособі з ознакою доходу, наведеною у Довіднику ознак доходів.

Лист ДФС від 21.09.2016 № 20544/6/99-99-13-01-01-15

Звітність 1 ДФ. Роз"яснення

за матеріалами Категорія 103.25 "ЗІР"
Питання, які розглядаються в консультації:
1. Як відобразити в податковому розрахунку за ф. 1ДФ кількість зовнішніх сумісників?

2. Чи потрібно відображати в графі ”Працювало за цивільно-правовими договорами” податкового розрахунку за ф. 1-ДФ кількість ФОП, на користь яких виплачувались доходи з 01.04.2015 р.?

Зміни до звіту з ЄСВ набрали чинності!

Наказом Міністерства фінансів України від 07.09.2016 року № 813 внесено незначні зміни до Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування:

- у пункті 5 розділу IV слова «престарілим, який», «досяг» замінити відповідно словами «особою похилого віку, яка», «досягла»;

- у рядку 34 додатка 2 слова «престарілим, який», «досяг», «яка доглядає престарілого» замінити відповідно словами «особою похилого віку, яка», «досягла», «особа похилого віку»;

- у додатку 4:

Відображення у формі 1-ДФ доходів нарахованих самозайнятим особам !

При нарахуванні (виплатів) доходів ФОП не залежно від системи оподаткування та самозайнятим особам податкові агенти зобов’язані відобразити такі доходи у формі 1-ДФ за той звітний квартал, у якому вони були нараховані, навіть якщо виплат у цьому кварталі не було (пп.»б» п.176.2 ПКУ). При цьому податковий агент не повинен утримувати з таких доходів ПДФО, якщо само зайнята особа подасть такому податковому агенту документ, що підтверджує її статус само зайнятої особи:

Вартість студентського квитка!

Шановні бухгалтери структурних підрозділів,звертаємо Вашу увагу, що згідно договору № 333 від 22.06.16 року вартість студентського квитка з ПДВ становить 69.90грн.

Студенти першого та п’ятого курсу контрактної форми навчання сплачують за студентський квиток 69,90грн. в бухгалтерію факультету.

Студенти які втратили студентський квиток, або поновлюють навчання, надають копію заяви підписану керівником факультету/інституту. - в кімнату 210/2 корпус 1 (тел. 204-81-87). та сплачують 69,90 в касу 1 корпусу.

НБУ знизив облікову ставку до 15 %!!!

Правління Національного банку України прийняло рішення про зниження облікової ставки до 15% річних з 16 вересня 2016 року.
Розмір облікової ставки на рівні 15% затверджено Рішенням Правління Національного банку України від 15 вересня 2016 року № 277-рш "Про розмір облікової ставки".
За матеріалами:https://bank.gov.ua/

Щодо оплати залікових книжок та студентських квитків!

Згідно постанови КМУ від 27.08.2010р. № 796 забезпечення оформлення студентських квитків, залікових книжок осіб, які навчаються відповідно до договорів, укладених з фізичними та юридичними особами;їх дублікатів для всіх категорій осіб, що навчаються у відповідному навчальному закладів є платною послугою.

Реалізація таких послуг не звільняється від оподаткування ПДВ.

Нарахування сум ПДВ здійснюється згідно ст.187.1 ПКУ по правилу першої події:

До уваги керівників та бухгалтерів структурних підрозділів!

Для проведення розрахунку чисельності ставок науково-педагогічного персоналу Планово-фінансовий відділ просить до 12.09.2016 р.

надати інформацію щодо контингенту студентів, які навчаються за державним замовленням, станом на 09.09.2016 р. за наведеною формою.

Інформацію надавати у кімн.130 (гречана А.Л.)

Сторінки